xiaomi mi6 kılıfı Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Galaxy S8'lerde Farklı Depolama Birimleri Kullanılıyor!


Çinli telefon üreticisi Xiaomi'nin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 6 kullanıcılarına Nisan 2017'de tanıtıldı. Tablodan göreceğiniz üzere Xiaomi Mi6 ve Samsung Galaxy S8 google tarafından geliştirilen ve firmalar tarafından düzenlenen Android 7. Nougat işletim sistemi ile gelirken Apple iPhone 7 Plus ise Apple firmasına ait olan iOS 10 işletim sistemi ile geliyor.


LG G6, Galaxy S8 hatta spot pazar �zerinden Xiaomi Mi6 geldikten sonra �lkemizde satı�a �ıkacak Xperia XZ Premium. Arka tarafında OIS destekli çift LED flaşla güçlendirilmiş 16 MP'lik kamera ile karşımıza çıkan Xiaomi mi5, ön tarafta ise 4 MP'lik bir ön kamera kullanıyor.


Ne yazık ki Xiaomi Mi6 ve İphone 7 Plus modellerinde hafıza kartı girişi bulunmuyor. Xiaomi'nin her biri seramik sürümleri olan Xiaomi Mi six Kılıf ve Xiaomi Mi Mix ile yaptığı şey buydu. Kesinlikle %100 orjinal ve seri numaralı, complete tek parça yani ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış panelden oluşan ürünler kullanılmaktadır.


Xiaomi2u is an original and genuine xiaomi mobile phones on the web store giving xiaomi mi4 smartphones, xiaomi mi pad, xiaomi redmi note 2, xiaomi mi5 in low-cost price tag retail or shipping worldwide. Evan Blass'ın haberinde ayrıca bu iki cihazın modüler tasarıma sahip arka kapak özellikleri ile Geleceği belirtiliyor.


Kapak renklerinin çok sade olmaması ve görünümdeki kabalık kendini aşırı belli ediyor. Oldukça ince ve hafif bir telefon olan Xiaomi Mi5, en kalın noktasında 7.three mm kalınlığa ve 139 gram ağırlığa sahip. Şuan Xiaomi kendi internet sitesinden Mi 6'nın 128 GB'lik modelini satışa açmış bulunmakta.


Bazı haberlerde ise telefonun metal çerçeve ve cam alaşımlı plastik arka kapak ile geleceği söyleniyor. Bilindiği gibi Xiaomi Mi serisi akıllı telefonların yüksek kalitesini gösterdik, Xiaomi Mi4, Xiaomi Mi5'i son zamanlarda fark ettik, gösteri kaliteleri diğer benzer ve üst seviye akıllı telefonlara kıyasla hiçbir şekilde daha az prim olmuyor.


Xiaomi Mi 6'da three,3500 mAh batarya yer bulunuyorken telefon stereo hoparlörle birlikte geliyor. Xiaomi an itibariyle 8k kisinin calistigi 25milyar dolar ciroya sahip cin firmasidir. Xiaomi Mi 6, 64 GB depolama ile gelen modelini 365 dolar, 128 GB depolama ile gelen modelini 420 dolardan satışa sunacak.


Tablodan göreceğiniz üzere Xiaomi Mi6 ve Samsung Galaxy S8 google tarafından geliştirilen ve firmalar tarafından düzenlenen Android 7. Nougat işletim sistemi ile gelirken Apple iPhone 7 Plus ise Apple firmasına ait olan iOS 10 işletim sistemi ile geliyor.


Xiaomi Pekin'de bir vesileyle en son amiral gemisi telefonu Mi'yi 6 kez duyurdu. Gorilla Glass serisinin üreticisi olan Corning firması tarafından yapılan açıklamaya göre Safir Cam Teknolojisinin Gorilla Glass Cam Teknolojisi kadar dayanıklı olmadığı açıklaması yapıldı.


Bunların dışında özellikle Xiaomi olmak üzere Ttec, S-link, TP-Link gibi bilindik markalar Türkiye pazarında güvenebileceğiniz markalardan. Kişisel koruyucu önlemlerinizin yanında, belirli dönemlerde bakım için profesyonel hizmet alabilir, yetkili servislere başvurabilirsiniz.


Kapağın diğer benzersiz tasarımı anten hatları için dört köşede kesiklerin varlığıdır.Telefonun üstünde ve alt kısmında oturan Xiaomi Mi 5'in ve Mi 5s Plus'ın arka plakanın karşısında bulunandan farklı yeni bir tasarım. X Screen, ana ekranın üstünde ufak bir ek ekran bulunması, (LG V10 gibi) X Cam içinde two arka kamerasının olması (LG G5 gibi).


Xiaomi mi6 info is the top rated web site for all xiaomi mi6 rumors, specs, options, price, release date info, presales, and all there is to know on the new xiaomi mi6 smartphone. İhtiyacınız hafızayı işaret ediyorsa Xiaomi Mi 5 Pro'yu, daha güncel bir işlemci ve komple metal bir kasa istiyorsanız Xiaomi Mi 5s tercihinde bulunmalısınız.


FİYAT:Bu kadar özelliği görünce fiyatın yüksek olacağını düşünebilirsiniz ama Xiaomi Mi6'nın beklenen fiyatı sadece 399 dolar. Xiaomi Mi6 artık ön sipariş için hazır ve bunu İngiltere'de nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Download allways up to date miui roms and mods for most recent xiaomi smartphones and tablets on our globerom includes quite a few selectable options to optimize efficiency and batterylife.


Tablodan göreceğiniz üzere Xiaomi Mi6 ve Samsung Galaxy S8 google tarafından geliştirilen ve firmalar tarafından düzenlenen Android bakiniz 7. Nougat işletim sistemi ile gelirken Apple iPhone 7 Plus ise Apple firmasına ait olan iOS ten işletim sistemi ile geliyor.


Kullandığım telefon ise Xiaomi Mi5, yanında gelen adaptörün değeri 5V=2A değerlerinde ve sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Çinli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Xiaomi Mi six ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan farklı seçenekler, sadece donanım ile sınırlı kalmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *